باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری تهران سالهاست كه به عنوان كی از برترین باربری های كشور شناخته شده است. این باربری ضمن حمل بار درون شهری انواع بار را از تهران به دیگر شهرهای كشور به ارزانترین قیمت حمل می نمایند. حمل بار از تهران به سبزوار نیز از جمله این موارد می باشد.تخفیفهای شگفت انگیز حمل بار از تهران به سبزوار و دیگر شهرهای كشور

باربری تهران سالهاست كه به عنوان كی از برترین باربری های كشور شناخته شده است. این باربری ضمن حمل بار درون شهری انواع بار را از تهران به دیگر شهرهای كشور به ارزانترین قیمت حمل می نمایند. حمل بار از تهران به سبزوار نیز از جمله این موارد می باشد.
حمل بار درون شهری در تهران و بین مناطق مختلف این شهر یكی از برنامه های باربری تهران قلمداد می گردد. اعمال تخفیفات شگفت انگیز در این مورد سبب شده كه باربری تهران به یكی ارزان قیمت ترین باربری ها كشور بدل گردد.
حمل انواع بار از تهران به دیگر شهرهای كشور نیز از جمله دیگر خدمات برابری تهران قلمداد می گردد. حمل بار از تهران به سبزوار و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی مانند مشهد و نیشابور و تربت حیدریه و قوچان و... نیز از همین جمله به شمار می روند.
باربری تهران انواع بار و كالا و محصول و حتی اثاثیه منزل شما را از تهران به هر نقطه از ایران كه شما قصد نموده باشید در كمترین زمان ممكن حمل می نماید.
یكی از این تخفیفات شگفت انگیز و باور نكردنی تخفیف هفتاد درصدی مدیریتی باربری تهران است كه تاثیربسزایی كه در قیتهای ارزان این باربری گذاشته است. این تخفیف به سود و پورسانتی كه به طور متداول در بازار به مدیریت باربری تعلق می گیرد اعمال می گردد.
بدین ترتیب مدیریت باربری تهران عملا از دو سوم سود خالص خود به نفع مشتری چشم پوشی می كند تا رضایت خاطر مشتریان بیش از پیش جلب گردد.
البته شایان ذكر است كه اغلب تخفیفات قابل توجه و قیمتهای ارزان به تنهایی نمی توانند موجبات رضایت و خرسندی مشتریان را فراهم آورند. چه بسا شركتهایی باشند كه این كار را به بهای كاهش كیفیت خدمات رسانی خود به انجام رسانده باشند كه قطعا مورد تایید نخواهد بود.
باربری تهران كه اهمیت بسیاری برای اعتبار و آبروی خود قایل است هرگز كیفیت خدمات دهی خود را بر جلب مشتری بیشتر كاهش نمی دهد و آبرو و اعتبار خود را حفظ می نماید. همین امر است كه سبب شده كیفیت خدمات باربری تهران بالاتر از اغلب شركتهای رغیب باشد.
استفاده از خودروهای پیشرفته و مدل بالا در باربری تهران یكی از نمونه های سطح كیفی خدمات دهی این باربری قلمداد می گردد.
مدیریت باربری تهران از بهترین و مدرن ترین خودروها با تجهیزات كامل استفاده می كند تا بار مورد نظر مشتری در كوتاه ترین زمان ممكن و در ایمنی كامل به مقصد حمل گردد و احتمال خرابی های موردی در مسیرهای طولانی به نزدیك صفر برسد.
همچنین رانندگانی كه در باربری تهران مشغول به فعالیت هستند نیز از جمله زبده ترین و كارا ترین رانندگان كشور به شمار می روند كه آشنایی كاملی به مسیرهای درون شهری و جاده های بین شهری داشته و می توانند كوتاه ترین مسیرها را انتخاب نمایند.
پرسنلی كه ظیفه بارگیری و تخلیه بار را بر عهده دارند نیز با حساسیت بالای مدیریت باربری تهران و پس از طی آزمونه های متعدد جذب گردیده اند كه اولا توانایی مناسبی برای چینش سریع بار در نهایت ایمین در خودرو داشته باشند.
در ثانی این پرسنل اصول مشتری مداری را نیز به خوبی فراگفته اند و برخورد مناسب و مودبانه ایشان همواره مورد تقدیر مشتریان قرار گرفته است.
شاید برای شما جای سوال باشد كه چطور ممكن است یك باربری هم از بهترین و پیشرفته ترین خودروها استفاده كند و هم رانندگان با تجربه و كارگران زبده و كار بلد را استخدام كند اما قیمتهایی كه ارائه می دهد زیر قیمت سایر شركتها باشد.
در پاسخ باید گفت دادن امتیازات گوناگون به پرسنل و رانندگان و از همه مهمتر افزایش تعداد سرویسهای ایشان در طول یك ماه نسبت به سایر شركتها سبب شده است كه این پرسنل عملا به سودی برابر و گاها بیشتر از سایر همكاران خود دست پیدا كنند.Top