باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری تهران به عنوان معتبرترین و محبوب ترین باربری در كشور است كه در دو زمینه حمل بار درون شهری و حمل بار بین شهری فعالیت گسترده ای را در طی سالهای اخیر داشته است. حمل بار از تهران به علی اباد كتول نیز از جمله این موارد به شمار می آید.حمل بار از تهران به علی آباد كتول كاملا مطمئن و با قیمت مناسب

باربری تهران به عنوان معتبرترین و محبوب ترین باربری در كشور است كه در دو زمینه حمل بار درون شهری و حمل بار بین شهری فعالیت گسترده ای را در طی سالهای اخیر داشته است. حمل بار از تهران به علی اباد كتول نیز از جمله این موارد به شمار می آید.
باربری تهران سالهاست كه با نام تجاری نتسان در بین كارشناسان صنعت حمل و نقل و مردم به عنوان شركتی معتبر و شناخته شده فعالیت می كند.
این باربری در دو زمینه كاری مختلف فعالیت خود را گسترش داده است. یكی از این دو زمینه حمل بار درون شهری می باشد كه باربری تهران با حمل انواع بار از هر نقطه و محله شهر تهران به تمامی مناطق این شهر و شهركهای حومه سرویس دهی می نماید.
دومین زمینه كاری باربری تهران حمل بار بین شهری می باشد كه در این زمینه نیز باربری تهران با طراحی شبكه گسترده و بزرگ حمل و نقل در كشور و از تهران به تمامی شهرهای كشور توانسته است پوشش فوق العاده ای برای حمل بار از تهران به دیگر شهرها به شمار آید.
از جمله این سرویسهای گسترده می توان به حمل بار از تهران به شهر زیبای علی آباد كتول اشاره نمود. همچنین حمل انواع بار و خرده بار و محصول و كالا و اثاثیه منزل شما از تهران به سایر شهرهای استان سرسبز گلستان مانند گرگان و گنبد كاووس و بندر تركمن و... نیز از جمله سرویسهای این باربری به شمار می اید.
اما ممكن است برای برخی این سوال ایجاد شود كه باربری تهران چطور توانسته است به این سطح از اعتماد عمومی دست یابد و دلیل محبوبیت این باربری چیست؟
در پاسخ باید گفت كه باربری تهران اهمیت بسیاری برای كسب رضایت مشتریان خود قایل است و در همین راستا با توجه به شرایط اقتصادی فعلی در نخستین قدم تخفیفات گسترده ای را برای حمل انواع بار در مسیرهای گوناگون در نظر گرفته است.
از جمله این تخفیفها می توان به تخفیف استثنایی هفتاد درصدی این باربری در زمینه هزینه مدیریتی اشاره نمود.
در توضیح باید گفت كه هزینه حمل بار به چند بخش مختلف تقسیم می شود. بخش اصلی هزینه ای كه مشتری پرداخت می كند به راننده و خودرو مخصوص حمل بار اختصاص دارد. بخشی نیز هزینه پرسنل و كارگرانی است كه بار را در خودرو بارگیری می كنند.
اما بخش دیگری نیز بنا به عرف بازار به عنوان سود و پورسانت مدیریت در نظر گرفته می شود. باربری تهران با در نظر گرفتن تخفیف استثنایی هفتاد درصدی در این بخش عملا دو سوم سود خود را دریافت نكرده و از قیمت حمل بار كسر می كند.
عامل بعدی كه در اعتبار باربری تهران موثر بوده است وقت شناسی و حضور به موقع خودروهای حمل بار در مبدا مورد نظر مشتری می باشد.
همچنین عدم تاخیر در بارگیری و انتقال بار تا مقصد سبب شده است كه باربری تهران به یكی از سریع ترین شركتهای حمل بار در تهران بدل شود كه در كمترین زمان ممكن هر گونه بار و محموله ای را ضمن حفظ ایمنی كامل بار به مقصد می رساند.
رفتار پسندیده و اخلاق مشتری مدارانه پرسنل باربری تهران نیز از دیگر عاملهایی است كه موجب موفقیت این باربری گردیده است.
شما می توانید جهت كسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع خدمات و تخفیفهای استثنایی باربری تهران با یكی از شماره های روابط عمومی این باربری كه در سایت حاضر مندرج گردیده است تماس حاصل فرموده و در صورت تمایل سفارش حمل بار خود را نیز ثبت نمایید.

Top