باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری تهران با داشتن یكی از گسترده ترین شبكه های حمل بار بین شهری توانسته است در زمینه حمل بار از تهران به لاهیجان و همچنین حمل بار از تهران به اقصی نقاط ایران به عنوان یكی از معتبرترین و محبوب ترین شركتهای باربری شناخته شود.ارزانترین حمل بار از تهران به لاهیجان و دیگر نقاط كشور


    باربری تهران با داشتن یكی از گسترده ترین شبكه های حمل بار بین شهری توانسته است در زمینه حمل بار از تهران به لاهیجان و همچنین حمل بار از تهران به اقصی نقاط ایران به عنوان یكی از معتبرترین و محبوب ترین شركتهای باربری شناخته شود.
باربری تهران یكی از شناخته شده ترین و محبوب ترین شركتهای حمل بار در كشور محسوب می شود كه سالهاست با نام تجاری نتسان به فعالیت در حوزه حمل و نقل كشور علی الخصوص كلان شهر تهران مشغول بوده و به یكی از شركتهای ریشه دار در این زمینه تبدیل شده است.
باربری تهران دو زمینه كاری متفاوت را برای فعالیت در حوزه حمل و نقل كشور انتخاب كرده است. نخست حمل بار درون شهری است كه بین محله های مختلف شهر تهران و همچنین از مناطق گوناگون این شهر به شهركهای اطراف و مناطق حومه تهران به انجام می رسد.
دومین زمینه كاری باربری تهران حمل بار برون شهری است. این باربری با ایجاد شبكه بسیار وسیع و گسترده ای در زمینه حمل بار بین شهری توانسته است كلیه مناطق و شهرهای كشور عزیزمان ایران را تحت پوشش خود قرار دهد و حمل بار از تهران به هر كجای ایران را به بهترین نحو به انجام برساند.
حمل انواع بار و خرده بار و محصول و كالا و اثاثیه  از تهران به شهر لاهیجان نیز از جمله سرویسهای باربری تهران محسوب می شود. همچنین این باربری انواع بار را از تهران به دیگر شهرهای استان گیلان مانند رشت و بندر انزلی و لنگرود و... حمل می نماید.
از جمله خدمات استثنایی باربری تهران كه موجب محبوبیت بسیار این باربری در بین مردم شده است ارائه تخفیفات گوناگون توسط باربری تهران می باشد كه توانسته این باربری را در بین صدها شركت باربری دیگر در كشور به ارزانترین باربری بدل نماید.
از جمله این تخفیفها می توان به تخفیف استثنایی هفتاد درصدی مدیریتی باربری تهران اشاره نمود. باربری تهران پس از پرداخت دستمزد راننده و كارگران از مابقی مبلغ كه اغلب به عنوان پورسانت مدیریت باربری در نظر گرفته می شود هفتاد درصد را كسر می نماید.
به عبارت ساده تر مدیریت باربری تهران از دو سوم سود خالص خود به نفع مشتری چشم پوشی كرده و قیمت نهایی حمل بار را به میزان قابل توجهی كاهش می دهد.
مدیریت باربری تهران همچنین معتقد است كه قیمتهای ارزان به تنهایی نمی تواند موجب شود كه این باربری اعتبار ابل توجهی را كسب نموده و حفظ كند. بلكه باربری تهران تلاش وافر و دائمی دارد كه كیفیت خدمات دهی خود را نیز در بالاترین سطح نگهدارد.
به همین منظور نظارت گسترده ای از سوی مدیریت باربری تهران بر حمل انواع بار در مسیر های مختلف به انجام می رسد. تاكید مدیریت باربری تهران در وهله نخست اخلاق خوش و حرفه ای از سوی كاركنان این باربری است تا رضایت خاطر مشتریان جلب گردد.
همچنین تاكید مدیریت باربری تهران بر وقت شناسی و حضور به موقع در مبدا و همچنین سرعت عمل بالا و حمل بار به مقصد در كوتاه ترین زمان ممكن نیز از جمله دلایل بالا بودن كیفیت خدمات دهی در باربری تهران در مسیرهای طولانی به شمار می اید.
همه این موارد در شرایطی است كه ایمنی كامل توسط پرسنل باربری تهران برای جلوگیری از ورود هر گونه آسیب به محموله مورد نظر مشتری رعایت می گردد.
جهت كسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و تخفیفهای باور نكردنی دیگر باربری تهران می توانید با شماره های روابط عمومی این شركت تماس حاصل فرمایید.

Top