باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار با تخفیف 70%- باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان حمل بار و خرده بار و اثاثیه را با تخفیف فوق العاده از بازار لاله زار تهران به سراسر نقاط كشور انجام می دهد. حمل بار از بازار لاله زار تهران به شهرهای مشهد شیراز تبریز اهواز اصفهان كرج قم كرمانشاه ارومیه رشت زاهدان كرمان اراك همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهركرد سمنان یاسوج و...تخفیف فوق العاده حمل بار از بازار لاله زار تهران به سراسر كشور

باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان حمل بار و خرده بار و اثاثیه را با تخفیف فوق العاده از بازار لاله زار تهران به سراسر نقاط كشور انجام می دهد. حمل بار از بازار لاله زار تهران به شهرهای مشهد شیراز تبریز اهواز اصفهان كرج قم كرمانشاه ارومیه رشت زاهدان كرمان اراك همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهركرد سمنان یاسوج و...
جهت حمل بار و خرده بار از بازار لوازم برقی لاله زار تهران به نقاط مختلف شهر تهران و حتی سایر استانهای كشور توسط باربری تهران انجام می شود. قیمت خدمات حمل و نقل نیز با تخفیفی فوق العاده و به قیمتی پایین تر از حداقل بازار به انجام می رسد.
جهت اطلاع از نرخ حمل بار از بازار لاله زار تهران به مقصد مورد نظر خود و تخفیف ارائه شده توسط بابری تهران كافی ست با روابط عمومی این شركت تماس حاصل فرمایید. خودروهای باربری نتسان در اولین فرصت ممكن در محل شما حضور یافته و كالای شما را به مقصد می رسانند.
خیابان لاله‌زار یكی از خیابان‌های قدیمی شهر تهران است كه از جنوب به میدان امام خمینی و از شمال به خیابان انقلاب منتهی می‌شود. در این خیابان بسیاری از تئاترها، رستوران‌ها و سینماها وجود داشتند و به‌نوعی محلی برای تفریح به شمار می‌رفت. خیابان لاله‌زار یكی از خیابان‌های قدیمی و پرخاطره تهران است كه بافت قدیمی آن هنوز هم حفظ‌ شده.
لاله‌زار درگذشته پر رفت‌وآمد ترین خیابان تهران بود و وجود سینماها و تئاترهای زیاد در این منطقه، محلی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت به شمار می‌رفت. خیابان لاله‌زار به‌عنوان یكی از خیابان‌های مركزی تهران شناخته می‌شود و در اوایل عصر پهلوی به‌عنوان نماد نوگرایی در ایران شناخته می‌شده است.
همكنون لاله زار تهران به بازار بزرگی تبدیل شده است كه عمده فروشی های لوازم برقی و الكترونیكی و بسیاری از فروشندگان لوازم خانگی در این منطقه مستقر شده اند. یكی از مهمترین نیازهای این فروشندگان خدمات حمل و نقل مناسب است.
باربری تهران با شناخت نیاز این همشهریان عزیز با حضوری گسترده سعی در كسب رضایت ایشان دارد. با توجه به این امر مدیریت نتسان با بررسی مسیرهای مختلف برای حمل بار از بازار لاله زار تهران در جهات مختلف سریع ترین راه برای رساندن بار به مقصد را از این ناحیه تجاری قدیمی تجربه می كند.
این مسئله با توجه به موقعیت بازار لاله زار در مركز كلان شهر تهران اهمیت بسیاری دارد. از سوی دیگر نزدیكی این منطقه به محدود طرح ترافیك و طرح زوج و فرد نیز به اهمیت مسیر یابی صحیح می افزاید.
هر چند بسیاری گمان می برند كه استفاده از نرم افزارهای مسیر یاب این مشكل را به خوبی برطرف كرده است باید خاطر نشان ساخت كه اكثریت غریب به اتفاق این نرم افزارهای بر این اساس برنامه ریزی شده اند كه راننده ای كه از آن اپلیكیشن استفاده می كند راننده یك خودرو سواری است.
این در حالی است كه بسیاری از مسیرهای معرفی شده توسط این نرم افزارها تنها مناسب حركت خودروهای سواری است اما برای حمل بار گاها نیاز است كه از خودروهای سنگین تر مخصوص حمل بار استفاده شود كه می بایست از مسیرهای خاص خود استفاده كند و اینجاست كه مشخص می شود تجربه در مسیر یابی از بازار لاله زار تهران در مركز پایتخت چه اهمیت بسزایی دارد.
باربری تهران با عنایت به همه این مسائل با توجه به تجربه عمده خود در این شهر بهترین گزینه برای حمل بار از بازار لاله زار تهران به نقاط مختلف استان و بلكه كشور خواهد بود.

Top