باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار با تخفیف 70%- باربری تهران با نام تجاری نتسان سالهای سال است كه به عنوان ارزان ترین باربری جهت حمل بار از منیریه تهران در بین مردمان این محله و شهر تهران شانخته شده است كه ضمن ارائه پایین ترین قیمت همواره كفیت بالای خدمات خود را نیز به خوبی حفظ نموده است.نازل ترین قیمت حمل بار و خرده بار و اثاثیه از منیریه تهران

باربری تهران با نام تجاری نتسان سالهای سال است كه به عنوان ارزان ترین باربری جهت حمل بار از منیریه تهران در بین مردمان این محله و شهر تهران شانخته شده است كه ضمن ارائه پایین ترین قیمت همواره كفیت بالای خدمات خود را نیز به خوبی حفظ نموده است.
جهت انواع حمل بار و خرده بار و اثاثیه از محله منیریه در جنوب تهران به كلیه نقاط استانهای تهران و البرز و حتی به كلیه نقاط شهرهای مختلف كشور توسط باربری نتسان با ارزان ترین قیمت و با نرخی بسیار پایین تر نسبت به سایر شركت های حمل و نقل به انجام می رسد.
جهت اطلاع از آخرین تخفیفات و شرایط ویژه باربری تهران برای حمل بار و كالای خود تنها كافی ست با یكی از شماره های روابط عمومی این شركت تماس حاصل فرمایید و پس از ثبت سفارش خودروهای حمل بار باربری نتسان در اولین زمان ممكن در محل شما حضور خواهند یافت.
مُنیریّه یكی از محلات تهران است كه در زمان قاجار یكی از بخش‌های اعیان‌نشین تهران بوده‌است. نام این محله از نام منیرالسلطنه مادر كامران‌میرزا گرفته شده‌است. كامران‌میرزا پسر سوم ناصرالدین‌شاه قاجار و نایب‌السلطنه او بود. منیرالسلطنه ساكن در عمارت منیریه بود كه در این محل قرار داشت. بر همین اساس منیریه را كهن ترین محله جنوب تهران قلمداد می كنند.
محله‌ی منیریه یكی از محلات قدیمی تهران است كه همچنان حال و هوای قدیمی خود را حفظ كرده است، اگر گذرتان به كوچه های این محله بیافتد حتما متوجه تاریخی بودن آن می‌شوید. البته طی سال‌های اخیر با افزایش مهاجرت به تهران و رونق گرفتن آپارتمان‌نشینی، روند ساخت و ساز آپارتمان در این محله سیر صعودی داشته است و شما علاوه بر مشاهده‌ی خانه‌های ویلایی و حیاطدار با بافت قدیمی، آپارتمان‌های نوساز و مجتمع‌های مسكونی را در منیریه خواهید دید.
برای مردمان این محله با توجه به مركزی بودن این منطقه و این مهم كه اشتراك بسیاری با مناطق طرح ترافیك و طرح زوج و فرد دارد حمل و نقل كالا و بار  و اثاثیه از منیریه تهران اغلب با مشكلات بسیاری همراه است. همین مسئله است كه انتخاب شركت باربری مناسب را دشوار می كند.
با این وجود باربری تهران با عنایت به سالها حضور و تجربه بالایی كه در این زمینه دارد و البته قیمت بسیار پایینی كه در حمل بار از این منطقه برای خدمات خود در نظر گرفته انتخاب اول مردم شریف منیریه بوده است. به همین دلیل نیز مدیریت باربری نتسان قدردان اعتماد ایشان بوده و تخفیفات بیشتری را بدین منظور در نظر گرفته است.
جهت حمل بار از شرق محله منیریه در ساعتی كه ورود به طرح ترافیك و طرح زوج و فرد امكان پذیر باشد به خیابان ولیعصر نقل مكان كرده و از آنجا نیز از نزدیك ترین خیابان شرقی غربی به مقصد می رسیم. اما برای حمل بار به سمت غرب تهران می توان از خیابان كارگر جنوبی استفاده نمود.
 خیابان امام خمینی (ره) برای حمل بار و اثاثیه به سمت شمال محله منیریه مسیر مناسبی را در اختیار خودروهای حمل بار باربری نتسان قرار می دهد. همچنین برای حمل بار به سمت جنوب نیز می توان از خیابان ابوسعید و معیری استفاده نمود تا هر چه سریع تر بار و محصول مشتری به مقصد برسد.
باربری تهران با توجه به تجربه بالای رانندگان خود در این منطقه همواره سریع ترین و كوتاه ترین مسیر ممكن را برای رساندن بار شما به مقصد انتخاب خواهد كرد.


Top