باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار با تخفیف 70%- باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان در بین اهالی شریف منطقه یك تهران به عنوان بهترین شركت حمل و نقل شناخته می شود كه ضمن ارائه خدمات خود به پایین ترین قیمت مفتخر است بالاترین كیفیت خدمات را نیز در این زمینه ارائه می نماید.ارزان ترین و سریع ترین باربری در منطقه یك تهران

باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان در بین اهالی شریف منطقه یك تهران به عنوان بهترین شركت حمل و نقل شناخته می شود كه ضمن ارائه خدمات خود به پایین ترین قیمت مفتخر است بالاترین كیفیت خدمات را نیز در این زمینه ارائه می نماید.
باربری نتسان سالهای سال است كه با حضور گسترده در منطقه یك تهران ضمن رفع نیاز مردمان این منطقه در زمینه حمل بار و خرده بار و اثاثیه به عنوان نامی مطمئن و با ثبات شناخته شده است. همشهریان عزیز در منطقه یك تهران همواره از عملكرد باربری نتسان ابراز رضایت و خرسندی داشته  و مدیریت باربری نتسان نیز قدردان لطف ایشان بوده است.
در منطقه یك تهران محله های مختلفی وجود دارند كه از ان جمله می توان به ازگل اقدسیه الهیه اوین امام زاده قاسم تجریش باغ فردوس جماران دارآباد چیذر دركه دربند دزشیب زعفرانیه جوزستان سوهانك شهرك نفت ولنجك نیاوران محمودیه محلاتی فرمانیه فرشته قیطریه كاشانك و كامرانیه اشاره كرد.
باربری نتسان در كلیه محله های فوق حضور داشته و مفتخر است كه از تمامی این منطقه ها به اقصی نقاط تهران و بلكه دیگر استانهای و شهر های كشور عزیزمان ایران سرویس دهی می كند.
منطقه یك شهرداری تهران یكی از مناطق شهری تهران است كه در منتهی‌الیه شمال شرقی این شهر واقع شده‌است. این منطقه از شمال به رشته‌كوه البرز، از غرب به رودخانه دركه، از جنوب به بزرگراه‌های پارك‌وی و آیت‌الله صدر و از شرق به لواسانات محدود می‌شود. منطقه یك شهرداری تهران بخشی از شهرستان شمیرانات به‌حساب می‌آید.
جهت حمل بار از این ناحیه به سمت جنوب شهر تهران اغلب بهتر است به سمت پارك وی و اتوبان چمران حركت كرد از این نقطه نیز می توان تا اتوبان نواب به پیش رفت. برای حمل كالا به سمت استانهای جنوبی می توان همین مسیر را ادامه داد.
با گذر از اتوبان شهید تندگویان به بزرگ راه بین المللی خلیج فارس خواهیم رسید و با حركت به سمت استان قم مسیر ما تا دیگر استانهای جنوب تهران از جمله استان مركزی و شهر اراك و شهرستان ساوه و شهرهای كاشان و اصفهان و... باز خواهد بود.
استانهای غربی نیز همچون كردستان و خوزستان در همین مسیر به راحتی در دسترس خواهند بود. اما برای حركت به سمت استانهای شمال غرب كشور مانند استان های زنجان و قزوین و آذربایجان و... علاوه بر مسیر فوق می توان از مسیر استان البرز نیز سود جست.
برای حمل بار از منطقه یك شهری تهران به سمت استان البرز و شهر كرج مسیرهای مختلفی وجود دارد به عنوان مثال می توان از اتوبان همت استفاده كرد و یا دیگر اتوبان های شرق به غرب كه اغلب با اتوبان چمران تقاطع دارند نیز می توان طی مسیر نمود.
همچنین برای حمل بار از این ناحیه به سمت استانهای شرقی مانند سمنان و خراسان و یا استانهای جنوب شرقی مانند كرمان و سیستان و بلوچستان نیز می توان از مسیر های متعدد بهره برد چه از مسیر اتوبان چمران و سپس اتوبان آزادگان چه اتوبان امام علی و... كه همگی در نهایت به جنوب تهران و سه راه افسریه و از انجا به اتوبان امام رضا (ع) ختم می شوند.
برای اطلاع از تخفیفات ویژه و همجنین خدمات استثنایی باربری نتسان كه برای حمل بار و خرده بار و اثاثیه از منطقه یك شهرداری تهران به دیگر نقاط استان و شهرهای و استانهای مختلف كشور قایل شده است كافی ست یك تماس با روابط عمومی این مجموعه گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت خودروهای به روز باربری تهران در محل شما حاضر شوند و بار شما در سریع ترین زمان ممكن و در كمال اطمینان و و آرامش به مقصد برسد.

Top