باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار با تخفیف 70%- باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان حمل بار و خرده بار و اثاثیه را با قیمت استثنایی از منطقه سه شهرداری تهران به سایر نقاط استان و همچنین اقصی نقاط ایران به انجام می رساند. باربری با كیفیت و حمل بار ارزان قیمت را در باربری نتسان تجربه كنید.حمل بار با قیمت استثنایی از منطقه سه تهران بوسیله خاور مسقف، نیسان وانت و غیره


باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان حمل بار و خرده بار و اثاثیه را با قیمت استثنایی از منطقه سه شهرداری تهران به سایر نقاط استان و همچنین اقصی نقاط ایران به انجام می رساند. باربری با كیفیت و حمل بار ارزان قیمت را در باربری نتسان تجربه كنید.
اگر می خواهد اثاثیه و بار خود را با كمترین قیمت و بهترین كیفیت و با اطمینان خاطر تا مقصد حمل كنید به شما باربری نتسان را پیشنهاد می كنیم. باربری نتسان سالهای سال است كه در منطقه سه شهری تهران فعال بوده و بهترین خدمات باربری را برای مردمان این منطقه تدارك دیده است.
منطقه سه شهری تهران بر اساس سرشماری سال نود و پنج بیش از سیصد و سی هزار نفر جمعیت دارد كه خود به تنهایی از بسیاری از شهرهای كشور بیشتر است و لذا ارائه خدمات مناسب به مردمان این ناحیه اهمیت بالایی دارد. از جمله خدمات مورد نیاز مردم علی الخصوص در كلان شهر تهران حمل بار و خدمات باربری با كیفیت است.
اهمیت این موضوع از آنجا نشات می گیرد كه در شهر تهران با توجه به تراكم جمعیتی و ترافیك بالای خیابان ها و اتوبانها حركت برای خودروهای حمل بار دشوار بوده و می بایست رانندگان این خودروها تجربه كافی برای انتخاب مسیرهای میانبر را داشته باشند كه بدین وسیله بتوانند بار مشتری را از مسیرهای خلوت عبور دهند و در كوتاه ترین زمان ممكن به مقصد برسانند.
مدیریت باربری نتسان با اشراف بر این موضوع همواره تاكید داشته كه از پرسنل با تجربه در زمینه حمل بار سود ببرد. از سوی دیگر خودروهای مورد استفاده در باربری نتسان از تنوع بالایی برخودار هستند و از انواع وانت بار و نیسان و خاور مسقف و تریلی و كامیون و ده چرخ گرفته تا خودروهای یخچال دار و... كه همگی این خودروها به روز و مدرن هستند.
استفاده از مجموع این ویژگیها یعنی رانندگان با تجربه و متعهد و خودروهای پیشرفته و متنوع باعث می شود كه حمل هر گونه بار كوچك و بزرگ به شكل تخصصی و با كمترین هزینه و در كوتاه ترین زمان ممكن تا مقصد مد نظر شما به انجام برسد.
منطقه سه شهری تهران از جنوب به اتوبان همت و بزرگراه رسالت ختم می شود و به همین دلیل مسیر خوبی برای حمل بار از شرق به غرب در اختیار دارد. چرا كه اتوبانهای مذكور جزو اصلی ترین شاه راه های شرق به غرب در شهر تهران محسوب می شوند.
از سوی دیگر این اتوبانها با اغلب اتوبانهای شمال به جنوب نیز تقاطع دارند و برای حمل كالا و اثاثیه شما به سمت جنوب شهر نیز می توانند به خوبی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین مرز غربی منطقه سه كه اتوبان چمران است می تواند راه خوبی برای انتقال كالا به غرب تهران محسوب شود.
شمال منطقه سه نیز با اتوبان های مدرس و صدر و البته تا حدود اتوبان شهید چمران محصور شده و راه برای ورود به منطقه یك شهری نیز فراهم است. همچنین مرز شرقی منطقه سه خیابان پاسداران و قسمتی از خیابان شریعتی ست كه با وجود ترافیك بالای این خیابان ها در ساعات اوج ترافیك اغلب می بایست از مسیرهای جایگزین برای ورود به شرق استفاده نمود.
منطقه سه شهرداری تهران نسبت به سایر مناطق از محله های كمتری برخوردار است. این محله ها شامل اختیاریه، پاسداران دروس دولت دیباجی جردن ولیعصر سید خندان ظفر قلهك میرداماد و ونك می شوند كه باربری تهران با پوشش سراسری كلیه این محله ها را تحت سرویس دهی خود قرار داده است.

Top