باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار با تخفیف ویژه - باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان مفتخر است كه در بین اهالی محترم منطقه چهار شهرداری تهران به عنوان تنها شركت حمل و نقل شناخته می شود كه ضمن ارائه پایین ترین قیمت حمل بار و خرده و اثاثیه از این منطقه به سایر نقاط تهران، توانسته است كیفیت خدمات خود را نیز در بالاترین سطح نگه دارد.پایین ترین قیمت حمل بار از منطقه چهار تهران بوسیله خاور مسقف، نیسان وانت و غیره

باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان مفتخر است كه در بین اهالی محترم منطقه چهار شهرداری تهران به عنوان تنها شركت حمل و نقل شناخته می شود كه ضمن ارائه پایین ترین قیمت حمل بار و خرده و اثاثیه از این منطقه به سایر نقاط تهران، توانسته است كیفیت خدمات خود را نیز در بالاترین سطح نگه دارد.
جهت حمل بار از منطقه چهار شهرداری تهران بهترین انتخاب قطعا باربری نتسان خواهد بود. چرا كه از سویی پایین ترین قیمت با تخفیفات ویژه برای شهروندان عزیز ساكن در این منطقه قایل شده و از سوی دیگر تلاش بسیاری برای جلب رضایت ایشان داشته و دارد.
حفظ كیفیت خدمات همزمان با ارائه پایین ترین قیمت مهمترین فاكتور در راستای جلب رضایت شهروندان بوده و مدیریت باربری نتسان نیز به این مهم به خوبی اشراف داشته و دارد. همچنین استفاده از خودروهای متنوع از جمله انواع وانت بار و نیسان و كامیون و خاور مسقف و غیر مسقف و همچنین تریلی های مدل بالا و ده چرخ و انواع خودروهای یخچال دار دیگر دلیل رضایمت مندی مشتریان از این برابری محسوب می گردد.
از دیگر فاكتورهای مورد توجه مشتریان ارائه بارنامه معتبر است كه باربری تهران با توجه به اخذ انواع مجوزها از مراجع ذی ربط می تواند بارنامه معتبر و مورد اطمینان برای بار شما صادر و ارائه نماید.
محدوده منطقه چهار تهران كنونی ، در دوره های تاریخی اواخر قاجار و دوران پهلوی، باغ كاریهای كشاورزی بوده است و از سال ١٣٣٥ به بعد این منطقه با حفظ نقش تفرجگاهی و ییلاقی خود تبدیل به مكانی برای استقرار ویلاهای تابستانی متمولین بوده و كلا برای شهر تهران ، روستاهای سوهانك ، ازگل ، اراج ، گلستان ، مبارك آباد و اطراف باغ هروی از چنین ساخت و بافتی برخوردار بوده است .
كانونهای سكونتی اولیه در این منطقه ، در محدوده های نارمك شمالی و تهرانپارس در دهه ٤٥-٣٥ شكل گرفت و به تدریج توسعه یافت و طی سالهای ١٣٣٠ تا ١٣٥٠ بافتهای مدرن در نارمك و تهرانپارس و به موازات آن كارگاه های صنعتی و كارخانه های واقع در شرق منطقه به شكل سطوح گسترده صنعتی به وجود آمد
امروزه نیز این محله ها با گسترش روز افزون نیاز مبرمی به خدمات حمل بار دارند و حضور باربری تهران در این منطقه توانسته است تا حدود زیادی نیاز ایشان را برآورده نماید.
 از سال ٥٦ به بعد محدوده ورودی شرقی تهران در منطقه ٤ محل استقرار جمعیت مهاجر از دیگر شهرها و روستاهای كشور قرار گرفت و به تدریج بافتهای روستایی و حاشیه ای محله های خاك سفید ، شمیران نو ، كاظم آباد در این منطقه شكل گرفت.
منطقه ٤ با مساحتی معادل ٦١٢٨٨٣٦٧ متر مربع در قسمت شمال شرقی تهران قرار گرفته اســـت. در حال حاضر ٨٠٣٧٨٩ نفر در این منطقه سكونت دارند. جمعیتی نزدیك به یك میلیون نفر كه عملا می تواند به تنهایی یك كلان شهر محسوب شود. حمل اثاثیه در بین اهالی این منطقه و همچنین حمل بار از این منطقه به سایر مناطق تهران و سایر استانها نیز از دیگر وظایف باربری نتسان در این منطقه محسوب می شود.
برای حمل بار از منطقه سه به سمت جنوب می توان از خیابان رسالت استفاده كرد و به مناطق هفت و هشت ورود نمود. همچنین در شرق مناطق 1 و 3 و 7 و 8 و 13 همجوار هستند. در سمت غربی خیابان لنگری و خیابان پاسداران قرار دارند و در شمال منطقه چهار نیز با نواحی طبیعی و منطقه یك خاتمه می یابد.

Top