باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار با تخفیف 70%- باربری تهران سالهای سال است كه به عنوان قدیمی ترین باربری در منطقه هشت شهرداری تهران حضوری فعال و گسترده دارد. این باربری كه با نام تجاری نتسان شناخته می شود همواره مورد اعتماد و امین مردم تهران در زمینه حمل بار و خرده بار و اثاثیه ایشان محسوب می شده است.قدیمی ترین و مورد اعتماد ترین باربری در منطقه هشت شهرداری تهران

باربری تهران سالهای سال است كه به عنوان قدیمی ترین باربری در منطقه هشت شهرداری تهران حضوری فعال و گسترده دارد. این باربری كه با نام تجاری نتسان شناخته می شود همواره مورد اعتماد و امین مردم تهران در زمینه حمل بار و خرده بار و اثاثیه ایشان محسوب می شده است.
مدیریت باربری تهران در منطقه 8 تهران با توجه به استقبال گسترده ای كه همیشه از سوی مردم شریف این منطقه شاهد بوده است تصمیم گرفته تا در پاییز امسال تخفیفات ویژه ای را برای حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه از منطقه هشت شهرداری تهران به سایر نقاط استان و دیگر شهرهای كشور ارائه دهد.
جهت اطلاع از تخفیفات ویژه پاییزی باربری نتسان و ثبت سفارش حمل بار خود می توانید با یكی از شماره های روابط عمومی این باربری كه در سایت موجود است تماس حاصل فرمایید.
خبر خوش دیگر اینكه تخفیفات ویژه مدیریت باربری تهران در منطقه هشت ممكن است ادامه دار باشد و در سایر فصول نیز به همین منوال پیگیری شود. این تخفیفهای استثنایی به اندازه ای است كه نرخ حمل بار به وسیله باربری تهران را از نرخ معمول و ارائه شده سایر باربری ها تهران پایین تر آورده و عملا باربری تهران را به عنوان ارزان ترین باربری در شهر تهران معرفی می كند.
منطقه هشت تهران به وسعت هزار و سیصد و بیست و دو هكتار كه درحوزه شرقی تهران واقع شده از سمت شمال و شمال شرقی به  شهرداری منطقه چهار ؛ از جنوب به شهرداری منطقه سیزده ؛ و از سمت غرب به شهرداری منطقه هفت محدود می شود.  
منطقه هشت در شرق تهران واقع شده است. محله‌های منطقه ۸ تهران شامل تهرانپارس، نارمك، دردشت، مدائن، هفت‌حوض، فدك، مجیدیه، لشكر شرقی و غربی، تسلیحات، وحیدیه و زركش هستند. كلیه این محله ها تحت پوشش سراسر باربیر تهران قرار دارند.
یكی دیگر از ویژگی های باربری تهران اعتبار این شركت است. اعتبار یك شكت را از دو جنبه مختلف می توان ارزیابی كرد. نخست انكه یك شركت فعال در زمینه حمل و نقل بتواند تمامی مجوزهای مربوطه را از نهادهای ذی ربط كسب نماید و بدین وسیله به صورت كاملا قانونی فعالیت نماید.
 در این زمینه باید توجه داشت كه اگر احیانا در هنگام حمل بار مشكلی پیش بیاید با توجه به مجوزهای قانونی باربری مورد نظر می توان تمامی موارد را پیگیری نمود اما اگر فردی بدون مجوز اقدام به حمل بار نماید و مشكلی برای بار ایجاد شود عملا پیگیری مسئله دشوار خواهد بود.
لذا مدیریت باربری نتسان همواره به مردم عزیزمان توصیه می كند كه از خدمات باربری های معتبر كه بارنامه معتبر ارائه می دهند استفاده كنند و با این كار خیال خود را از بابت حمل بار و سالم به مقصد رسیدن آن آسوده نمایند.
از جنبه دیگری نیز می توان به مسئله نگاه كرد؛ یك شركت حمل و نقل معتبر شركتی است كه علاوه بر كسب كلیه مجوزهای قانونی سابقه درخشانی نیز در زمینه حمل بار از خود به جای گذارده باشد.
اعتبار باربری تهران نه تنها به خاطر مجوزهای قانونی و ارائه بارنامه معتبر بلكه به دلیل سابقه بسیار طولانی و قابل قبولی است كه از خود به جای گذارده و خیل عظیم مشتریان كه از حمل بارشان توسط خودروهای باربری تهران رضایت دارند دلیل این اعتبار به شمار می رود.
باربری تهران در منطقه هشت شهرداری تهران نیز به همین منوال فعالیت دارد و با همه اعتبار و گستردگی كاری تخفیفات ویژه این باربری در این منطقه باعث شده تا باربری نتسان به عنوان ارزان ترین و بهترین باربری در كل شهر تهران شناخته شود.


Top