باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری تهران به عنوان قدیمی ترین شركت حمل بار در تهران است كه هم درون شهر تهران فعالیت می كند و هم از تهران به سایر شهرهای كشور سرویس دهی انجام می دهد. حمل بار از تهران به دهدشت از جمله سرویسهای باربری تهران محسوب می شود.حمل انواع بار در تهران و از تهران به دهدشت و سایر شهرها

باربری تهران به عنوان قدیمی ترین شركت حمل بار در تهران است كه هم درون شهر تهران فعالیت می كند و هم از تهران به سایر شهرهای كشور سرویس دهی انجام می دهد. حمل بار از تهران به دهدشت از جمله سرویسهای باربری تهران محسوب می شود.
باربری تهران سالها قبل تحت نام تجاری نتسان فعالیت خود را در صنعت حمل و نقل كشور آغاز نموده و از ان روز به بعد در حال گسترش روز افزون شبكه حمل بار خود می باشد.
این باربری نخست به عنوان شركتی كه در زمینه حمل بار درون شهری فعالیت می كرد معروف شده. حمل بار بین محله ها و مناطق مختلف تهران و حومه در این چارچوب طبقه بندی می شود.
فعالیت این باربری به حمل بار درو شهری محدود نماند و با گسترش شبكه خود و تحت پوشش قرار دادن تمامی شهرهای كشور حمل بار درون شهری را نیز به بهترین شكل ممكن به انجام رساند. حمل بار از تهران به اقصی نقاط كشور به ارزانترین قیمت در باربری تهران به انجام می رسد.
حمل انواع بار و كالا و محصول و خرده بار و حتی اثاثیه منزل شما از تهران به دهدشت و بالعكس توسط باربری تهران با خدمات ویژه به انجام می رسد. همچنین حمل از تهران به سایر نقاط استان كوهكیلویه و بویر احمد مانند دوگنبدان و یاسوج و... نیز مشمول سرویس دهی باربری تهران قرار می گیرند.
اما آنچه خدمات باربری تهران را متمایز ساخته است تخفیفات ویژه این باربری می باشد كه در كنار كیفیت بالای خدمات دهی در باربری تهران این شركت را به شركتی محبوب هم در زمینه حمل بار درون شهری و هم بین شهری در بین مردم تبدیل نموده است.
از جمله این تخفیفات می توان به تخفیف خارق العاده و استثنایی  هفتاد درصدی مدیریت باربری تهران نام برد.
این تخفیف فوق العاده هفتاد درصدی پس از كسر هزینه های مربوطه به خودرو مخصوص حمل بار و راننده كه بیشترین سهم را در جا به جایی محموله مشتری برعهده دارند و همچنین كسر دستمزد كارگران ویژه بارگیری و تخلیه بار اعمال می گردد.
به عبارت دیگر در بخشی از مبلغ پرداختی توسط مشتری كه به صورت متداول در بازار به عنوان سود خالص و پورسانت مدیریت باربری در نظر گرفته می شود باربری تهران تخفیف استثنایی هفتاد درصدی را اعمال نموده و سود خالص خود را به یك سوم كاهش داده است.
از جمله ویژگی های باربری تهران ارائه بارنامه معتبر است كه اهمیت بسزایی در امر باربری دارد. اگر شركتی كه حمل بار شما را بر عهده گرفته نتواند بارنامه معتبر به شما ارائه دهد به این معناست كه در جایی از كار خود دچار اشكال و نقص است.
بدین ترتیب در صورتی كه در هنگام حمل بار احیانا مشكلی پیش اید و یا بار شما دچار آسیب دیدگی شود پیگیری مسئله برای شما بسیار دشوار تر خواهد بود.
اما باربری تهران در طی این سالها و با تلاش و پیگیری مداوم و با پشت سر گذاشتند تمامی شرویط مورد نظر ادارات مربوطه توانسته است مجوز های مورد ایشان را كسب كرده و این اجازه را بیابد كه بارنامه معتبر برای هر فرآیند حمل بار خود به مشتری ارائه نماید.
از دیگر خدمات ویژه باربری تهران به كارگیری پرسنلی مجرب و با سابقه درخشان است كه كارایی و راندمان بالایی داشته و در عین حال از اخلاق مشتری مدارانه و حرفه ای برخودار هستند. خوش رفتاری پرسنل باربری تهران همواره مورد رضایت و خشنودی مشتریان واقع گردیده است.
امیدواریم شما نیز با یك بار استفاده از خدمات حمل بار باربری تهران به یكی از مشتریان دائمی ما تبدیل شوید.Top