باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری تهران به عنوان برترین شركت حمل بار در كشور كه انواع سرویسهای درون شهری و برون شهری را تحت پوشش دارد مفتخر است كه حمل بار از تهران به بابل و دیگر شهرها را نیز با بهترین خدمات و ارزانترین قیمت تقدیم هموطنان عزیز نماید.بهترین خدمات حمل بار از تهران به بابل و دیگر شهرها


    باربری تهران به عنوان برترین شركت حمل بار در كشور كه انواع سرویسهای درون شهری و برون شهری را تحت پوشش دارد مفتخر است كه حمل بار از تهران به بابل و دیگر شهرها را نیز با بهترین خدمات و ارزانترین قیمت تقدیم هموطنان عزیز نماید.
باربری تهران از مدتها قبل با نام تجاری نتسان در بین مردم شریف استان شناخته می شود و در طی این سالها توانسته با قیمتهای استثنایی و خدمات با كیفیت خود و ویژگی های منحصر به فرد خود در حمل بار به یكی از محبوبترین شركتهای باربری در استان بدل گردد.
حمل بار از تهران به بابل از جمله سرویسهای بین شهری باربری تهران می باشد. همچنین حمل بار از تهران به دیگر شهرهای استان سرسبز و زیبای مازندران از جمله ساری و آمل و قائم شهر و... نیز از جمله سرویسها گسترده بین شهری در باربری تهران قلمداد می گردد.
باربری تهران با ایجاد شبكه گسترده حمل بار بین شهری انواع بار و خرده بار و اثاثیه را از تهران به هر نقطه از كشور عزیزمان ایران كه شما تمایل داشته باشید در كوتاه ترین زمان ممكن و با خدمات ویژه و تخفیفهای خارق العاده به انجام می رساند.
همچنین باربری تهران در زمینه حمل بار درون شهری نیز فعال بوده و حمل بار بین محله ها و مناطق مختلف شهر تهران و حومه را تحت پوشش خود در اورده است.
اما چه چیز باعث محبوبیت بی نظیر باربری تهران در بین مردم شریف این شهر گردیده است؟
برای پاسخ به این سوال از دو زاویه مختلف می بایست مسئله را تحت بررسی قرار داد. نخست آنكه باربری تهران با اعمال انواع تخفیفهای فصلی و غیر فصلی توانسته است در بین صدها شركت باربری دیگر در استان تهران عنوان ارزانترین باربری را از ان خود نماید.
از جمله این تخفیفها می توان به تخفیف باور نكردنی هفتاد درصدی باربری تهران اشاره نموده كه بخش سهم مدیریتی باربری اعمال می گردد.
به عبارت ساده تر در باربری تهران در هنگان تقسیم درآمد ابتدا هزینه خودرو و راننده و دیگر پرسنل كنار گذاشته می شود و از مابقی مبلغ كه عموما به عنوان سود خالص مدیریت باربری در نظر گرفته می شود دو سوم را به نفع مشتری كسر می كنند.
بدین ترتیب قیمت نهایی حمل بار در باربری مشهد به میزان قابل توجهی كاهش می یابد.
اما مدیریت باربری مشهد با توجه به تجربه طولانی مدت خود به خوبی می داند كه قیمت پایین به تنهایی نمی تواند موجب جذب مشتری و كسب اعتبار برای باربری شود. لذا تاكید فراوانی بر بالا نگه داشتن سطح كیفی خدمات دهی در باربری تهران نموده است.
از جمله این خدمات می توان به تنوع خودرویی بالای باربری تهران اشاره نمود. شما در باربری تهران می توانید هر نوع ماشینی را كه تمایل داشته باشید و بار و محموله شما سازگاری بیشتری داشته باشد انتخاب نمایید و خودروی متناسب به محموله خود را برگزینید.
این امر علاوه بر صرفه جویی در وقت در هزینه نهایی حمل بار شما نیز تاثیر مثبت قابل توجهی خواهد گذاشت. انواع وانت بار و نیسان و خاور مسقف و غیر مسقف و انواع كامیون و تریلی و ده چرخ و خودروهای حمل بار یخچال دار و... در باربری تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشند.
همچنین رانندگان و كارگران و دیگر پرسنل باربری تهران ضمن راندمان كاری بالا و سابقه قابل توجه در صنعت حمل و نقل از تعهد اخلاقی و رفتار شایسته در برخورد با مشتریان باربری تهران برخودار بوده و همواره رضایت خاطر مشتریان را جلب می نمایند.

Top