باربری تهران با نام تجاری نتسان از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05137336300    09150276300
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری تهران قدیمی ترین شركت حمل بار در كشور است كه حمل انواع بار را به صورت درون شهری و برون شهری به انجام می رساند. از جمله سرویسهای باربری تهران حمل بار از تهران به خمین است كه به ارزانترین قیمت به انجام می رسد.ارزانترین حمل بار از تهران به خمین و اقصی نقاط ایران


    باربری تهران قدیمی ترین شركت حمل بار در كشور است كه حمل انواع بار را به صورت درون شهری و برون شهری به انجام می رساند. از جمله سرویسهای باربری تهران حمل بار از تهران به خمین است كه به ارزانترین قیمت به انجام می رسد.
باربری تهران یكی از شركتهای با سابقه در زمینه حمل بار و خرده بار درون شهری و بین شهری محسوب می شود كه با نام تجاری نتسان فعالیت خود را آغاز نموده و هم اكنون به عنوان محبوبترین شركت باربری در استان و در بین مردم شریف تهران شناخته می شود.
حمل بار درون شهری باربری تهران كلیه محله ها و مناطق این شهر را و شهركهای اطراف تهران را شامل می شود.
حمل بار بین شهری باربری تهران نیز با شبكه ای بسیار گسترده و وسیع كلیه شهرهای كشور عزیزمان ایران را در بر می گیرد.
از جمله سرویسهای بین شهری باربری تهران می توان به حمل انواع بار و خرده بار و كالا و محصول و اثاثیه از تهران به شهر خمین اشاره نمود. خمین یكی از شهرهای استان مركزی است و سایر شهرهای این استان مانند اراك و ساوه و محلات نیز تحت پوشش باربری تهران قرار دارند.
مدیریت باربری تهران جهت جلب رضایت خاطر مشتریان خود تخفیفهای متنوعی را در نظر گرفته است كه از آن جمله می توان به تخفیف استثنایی هفتاد درصدی باربری تهران در بخش پورسانت متعارف و سود خالص متعلق به مدیریت باربری اشاره نمود.
در توضیح بیشتر این تخفیف باید گفت كه هزینه ای كه توسط مشتری برای حمل بار پرداخت می گردد به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول به دستمزد راننده و كارگران و همچنین هزینه مربوط به خودرو مخصوص حمل بار كه وظیفه اصلی حمل بار را بر عهده دارند اختصاص می یابد.
بخش دوم نیز به صورت متداول و بنا به عرف بازار به عنوان سود و پورسانت مدیریت باربری در نظر گرفته می شود. مدیریت باربری تهران در این بخش تخفیف استثنایی هفتاد درصدی خود را اعمال می كند و در عمل دو سوم از سود خالص خود را به نفع مشتری كنار می گذارد.
این تخفیف در كنار سایر تخفیفهای استثنایی باربری تهران سبب شده كه این باربری در بین صدها شركت فعال در حوزه حمل و نقل به عنوان نخست ارزانترین باربری دست یابد.
اما علاوه بر قیمتهای استثنایی باربری تهران باید دانست كه خدمات این باربری نیز در بالاترین سطح كیفی ارائه می گردد. استفاده از خودروهای مدل بالا و كاملا سالم از جمله ویژگی های كم نظیر باربری تهران است كه تاثیر بسزایی در كیفیت نهایی خدمات این باربری داشته است.
همچنین رانندگانی كه جذب باربری تهران می شود سابقه طولانی و درخشانی در صنعت حمل و نقل داشته و آشنایی كاملی به كلیه مسیرهای بین شهری و درون شهری دارند.
كلیه كارگران و پرسنل باربری تهران كارایی و تعهد كاری بالایی دارند و بنا به تاكید مدیریت این باربری همواره اصل اساسی همیشه حق با مشتری است را به خوبی رعایت می كنند. خوش رفتاری پرسنل باربری تهران همواره مورد تقدیر و توجه مشتریان قرار گرفته است.
شما می توانید جهت اطلاع از سایر خدمات ویژه و استثنایی باربری تهران و قیمتهای باور نكردنی این باربری با یكی از شماره های روابط عمومی این شركت كه در سایت فعلی درج گردیده است تماس گرفته و از قیمت حمل بار مورد نظر خویش اطلاع یابید.
در صورت تمایل تنها یك تماس تلفنی برای ثبت سفارش شما كافی است و پس از ان فرآیند حمل بار توسط باربری تهران در كوتاه ترین زمان ممكن و با برترین خدمات به انجام خواهد رسید.

Top